Wybory na kadencję 2019/2021

Wielkimi krokami zbliża się koniec kadencji obecnego Przewodniczącego Samorządu Studenckiego UKW Adriana Kaczorowskiego. Koniec listopada upłynie w Samorządzie Studenckim UKW, pod znakiem podsumowań. Omówimy działania całych dwóch lat współpracy Samorządu ze swoimi studentami, władzami uczelni, partnerami, czy Urzędem Miasta Bydgoszczy.

Przeanalizujemy to, co udało się wspólnie w ciągu tych dwóch lat zdziałać dla społeczności akademickiej naszej Alma Mater, ale także tej bydgoskiej – której jesteśmy oczywiście aktywną częścią.

Uchwałą Parlamentu Samorządu Studenckiego nr 1/10/2019 podjęliśmy decyzję o przyjęciu następującego kalendarza wyborczego:
6 listopada br. I spotkanie dla kandydatów do Samorządu Studenckiego
– 13 listopada br. II spotkanie dla kandydatów do Samorządu Studenckiego
25 listopada br. Wybory do Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego ( system USOSweb )
4 grudnia br. Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego (czas podsumowania 2-letniej kadencji oraz wybory nowych władz statutowych w tym Przewodniczącego oraz Przewodniczących Komisji Stałych)

Zapraszamy zatem wszystkich chętnych i gotowych do pracy na rzecz naszych studentów w Bydgoszczy oraz w kraju do spotkań z nami! Przybliżymy wszystko to co ważne i merytoryczne w naszej pracy! Spróbujemy zarazić Was naszą pasją do działania i motywacją do realizowania własnych celów!

Przyjdź a przekonasz się jakie to jest piękne!

Z akademickim pozdrowieniem,
Zespół Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego