CAMPUS STUDENCKI 2.09. – 7.09.2019. Wyjazd Z UKW!

Campus Studencki Łazy 2019 to udział w niezwykłej przygodzie!

Przygodzie pełnej wspaniałej  integracji, dobrej muzyki, fantastycznych ludzi oraz z ogromną ilością wartościowych szkoleń i warsztatów, od której aż zakręci Ci się w głowie!

To już XII edycja cyklicznego obozu studenckiego, który co roku przyciąga do nadmorskiej miejscowości Łazy ok 1500 żaków z całej Polski! Podczas tygodniowego spotkania studenci mają okazję poznać się ze sobą oraz przyjemnie wdrożyć się w specyficzny, akademicki klimat.

Obóz stanowi pomocną dłoń dla wszystkich studentów, a w połączeniu z integracją i świetną zabawą jest dla uczestników niezapomnianym przeżyciem. Dzięki ogromnej ilości dobrowolnych szkoleń i warsztatów możecie zapoznać się z:

  • warunkami studiowania na Waszej uczelni
  • władzami Waszej uczelni
  • warunkami pomocy materialnej oraz kwestiami odnalezienia pracy zarobkowej po i w trakcie studiów
  • zasadami rządzącymi życiem studenckim w wielkim mieście
  • umiejętnościami, które będziecie szkolić w toku Waszych studiów (warsztaty dziennikarskie, warsztaty z przedsiębiorczości, warsztaty dot. współczesnego rynku pracy itp.)
  • rzeszą studentów o pięknych i jakże kreatywnych głowach

Nie zapominajmy jednak, że Campus Studencki to przede wszystkim integracja! Tydzień w Łazach jest naszpikowany atrakcjami! Tu nie sposób się nudzić! Codzienne imprezy integrujące ponad tysiąc studentów z całej polski, konkursy z nagrodami, koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej (do tej pory odwiedzili nas m.in. Grubson, Rahim, Kękę, Quebonafide i wielu, wielu innych), zawody sportowe, zabawy na plaży i ośrodkach… to tylko początek!

Głównym organizatorem jest Fundacja „Jeden Uniwersytet”, która buduje szkielet organizacyjny, zapewniając uczestnikom: nocleg, wyżywienie, opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW, pełną infrastrukturę oraz większość programu szkoleniowo – kulturalnego. Współorganizatorami Campusu są Samorządy Studenckie, które odpowiedzialne są za rekrutację uczestników, organizowanie spotkań z przedstawicielami uczelni i część programu szkoleniowo – kulturalnego.

Campus Studencki, to najbezpieczniejsza i najbardziej kolorowa alternatywa na rozpoczęcie Twojej przygody ze studiowaniem! Daj się namówić i … porwać!