Ubezpiecz się na UKW z PZU!

Wsłuchując się w głos naszej społeczności akademickiej, po wielu rozmowach w wakacyjnych miesiącach z towarzystwami ubezpieczeniowymi, przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę ubezpieczenia dedykowane są tylko dla naszych studentów. Samorząd Studencki tej kadencji przyjął za priorytet dołożyć wszelkich starań i umożliwić naszym żakom odpowiedni komfort studiowania na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego, poprzez uruchomienie ubezpieczenia studenckiego. Dlatego chcielibyśmy przedstawić Wam ofertę ubezpieczenia, którą przygotowaliśmy przez wakacyjne miesiące razem z bydgoskim oddziałem PZU!
 
Jesteś ubezpieczony na kwotę 40 000 zł (tzw. suma ubezpieczenia NNW) i OC na kwotę 10 000 zł. Płacisz tylko 60 zł (OC + NNW w pakiecie) za cały rok ubezpieczenia.
 
W jakich sytuacjach możesz skorzystać z ubezpieczenia? Ochroną objęte są wszelkie wypadki, które mogą się przytrafić m.in.:
-w czasie nauki, zajęć oraz PRAKTYK STUDENCKICH!
-w drodze na i z uczelni,
-w życiu prywatnym,
-podczas uprawiania sportu (wyczynowo i rekreacyjnie),
-przez 24 godziny na dobę (w kraju i za granicą – TAKŻE PODCZAS WYJAZDÓW MOST I ERASMUS),
-w czasie wakacji / urlopu.
 
Pakiet skonstruowany przez nas oraz grupę PZU w Bydgoszczy jest dobrym pakietem dla studentów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego. Suma ubezpieczenia to aż 40 000 zł. Do podstawowego pakietu dołożyliśmy także ubezpieczenia na Waszych studenckich praktykach, dołożyliśmy starań aby ubezpieczenie obejmowało także wyjazdy Erasmus oraz Most. Suma 40 000 zł ubezpieczenia w pełni zabezpiecza także naszych sportowców czy studentów pracujących z często drogim sprzętem laboratoryjnym. 
 
Okres ubezpieczenia od 1 października 2018 do 30 września 2019!

Więcej informacji na temat Ubezpieczeń dla studentów będziemy mieć dla Was w przyszłym tygodniu oraz na spotkaniach dla pierwszorocznych w ramach szkoleń z Praw i Obowiązków Studenta!
 
Do zobaczenia!
Samorząd Studencki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego