Campus Studencki 2018 UKW Let’s GO!

Samorząd Studencki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy (LINK)  serdecznie zaprasza wszystkich studentów Naszych Wydziałów na najlepszy wyjazd integracyjny w Polsce, jakim bez wątpienia jest Campus Studencki!

Chcecie wejść hucznie w nowy rozdział swojego życia, zakończyć lato w wielkim stylu? To Campus Studencki jest właśnie dla WAS! Wakacyjna atmosfera w połączeniu z rozgrzaną słońcem plażą, imprezami, warsztatami i koncertami zintegrują Cię z innymi i przygotują na najlepszy okres w twoim życiu jakim są studia!

Ten wyjazd to 6 niezapomnianych dni podczas, których poznacie tysiące wspaniałych ludzi weźmiecie udział w wielu szkoleniach ale przede wszystkim będziecie się dobrze bawić podczas atrakcji które dla was przygotowujemy. W jego trakcie otrzymacie cenne informacje dotyczące studiowania, a także będziecie mieli okazję nawiązać nowe znajomości oraz rozwijać kompetencje społeczne. Campus Studencki zintegruje Was z ogólnopolskim środowiskiem studenckim!

Nie ważne czy dopiero stawiasz pierwsze kroki w studenckim życiu, czy jesteś już weteranem sesyjnych przeżyć. W Łazach dla każdego znajdzie się miejsce. UKW to my, a gdzie mamy możliwość poznać się najlepiej? Tylko na Campusie Studenckim! Tutaj udowadniamy, iż wydziały nie mają znaczenia. Czy studiujesz na Politologii, Dziennikarstwie czy Wychowaniu Fizycznym -> jesteśmy przecież jedną wielką społecznością Uniwersytecką.

Termin: 4-9 września 
Miejsce: ŁAZY k/Mielna 

Cena Campusu Studenckiego to 499 zł i obejmuje: 
– zakwaterowanie w pokojach z łazienkami w ośrodkach przy plaży. 
– wyżywienie : śniadania i obiadokolacje
– udział w koncertach, pool party i imprezach tematycznych
– udział w warsztatach, szkoleniach i wykładach
– wstęp na wszystkie imprezy (namiot główny, karaoke, imprezy w ośrodkach, Beach Party)
– gadżet Campusowy
– ubezpieczenie NNW
– setki nowych znajomości 
– I NAJLEPSZA INTEGRACJA TEGO ROKU!

Rejestracja rusza już !
http://goodgo.pl/system4/rej/index.php/uczestnik/rejestracja/5

Rejestrujcie sie już teraz i przekonajcie się sami, że Campus to najlepsza opcja na wrzesień! Więc zabierzcie swój bagaż doświadczeń, jak i niepewności związany ze studiami do Łaz. Pozwólcie, by wrzesień 2018 eksplodował niekończącą się ilością pozytywnych wrażeń, nowych przyjaźni, najpiękniejszych wspomnień i niespotykaną nigdzie indziej integracją! Zacznijcie pisać nowy rozdział studenckiej przygody właśnie z nami i właśnie w Łazach! 

 

Koordynatorem Campusu Studenckiego Łazy 2018 jest Andrzej Majewski, Przewodniczący Komisji Promocji Samorzadu Studenckiego Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego. 

adres mailowy do Andrzeja: andrzejmayewski@gmail.com

 

Zobaczcie jak bawiliśmy sie w zeszłym roku 😍

Organizatorem Campusu Studenckiego jest Fundacja Jeden Uniwersytet