Wybierz najlepszy kierunek na studia!

6 czerwca rusza rekrutacja na studia na największej bydgoskiej uczelni. Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w tegorocznej ofercie dydaktycznej ma trzy nowe kierunki – edytorstwo, pedagogikę resocjalizacyjną oraz prawo w biznesie.

56 – to liczba kierunków dostępnych w ofercie dydaktycznej UKW na rok akademicki 2018/2019. Wśród nich znajdują się studia z zakresu nauk społecznych, humanistycznych, pedagogicznych, inżynierskich, przyrodniczych, sportowych oraz artystycznych. Jak przejść przez proces rekrutacji?

Pierwszym krokiem dla kandydatów zainteresowanych studiami I stopnia jest rejestracja w naszym systemie na stronie www.rekrutacja.ukw.edu.pl. Potrwa ona do 10 lipca. Również do tego dnia należy uiścić opłatę rekrutacyjną w wysokości 85 zł. 16 lipca zostaną ogłoszone wstępne wyniki. Osoby, które otrzymają status wstępna kwalifikacją muszą w terminie 18 – 19 lipca dostarczyć komplet dokumentów UKW. Natomiast osoby, które znajdą się na liście rezerwowej muszą poczekać do 23 lipca na ogłoszenie kolejnej listy wstępnie zakwalifikowanych osób.

Również 6 czerwca rusza rekrutacja dla kandydatów na studia II stopnia, która potrwa do 12 września.

Wszystkie informacje o rekrutacji są dostępne na stronie www.rekrutacja.ukw.edu.pl.

 

Wybierz najlepszy kierunek na studia!